Hilding MAMBO Mercedes  – tai vidutinio kietumo skandinaviškas viskoelastinis čiužinys, išprofiliuotas taip, kad čiužinyje būtų 7 anatominės kietumo zonos bei puiki oro cirkuliacija. Čiužinio aukštis apie 26 cm.

Pagrindinė čiužinio dalis – 11 cm storio profiliuotas Velvet Touch HR putų poliuretanno sluoksnis, su viskoelastine medžiaga pečių ir klubų srityje. Kitoje čiužinio pusėje 11 cm. HR putų poliuretano sluoksnis su viskoelastine medžiaga pečių ir klubų srityje. Kadangi visas putų poliuretanas pjaustomas mūsų gamykloje taikant naujausią technologiją bei specialią ergonomiškumo matavimo įrangą, sukūrėme geriausiai mūsų klientų poreikius bei jų anatomiją atitinkančius nespyruoklinius čiužinius.

Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį ir skirtingo kietumo 7 anatominės zonos Jūsų kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Čiužinio Velvet Touch pusė yra kietesnė, o baltoji pusė vidutinio kietumo.

Nuvelkamas užvalkalas pagamintas iš Mercedes, antialerginio audinio, kuris ne tik natūraliu būdu (nenaudojant chemijos) kovoja su nepageidaujamomis bakterijomis. Nuvelkamas Mercedes čiužinio užvalkalas yra plaunamas buitine skalbimo mašina iki 60° C temperatūroje  - tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui! 

Dydžiai:

  • 80 x 200
  • 90 x 200
  • 100 x 200
  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200

Aukštis 23 cm. Galimi nestandartiniai dydžiai.

Kainos ir išsamesnė informacija telefonu: +370 693 38333, el.paštu: lovaliuks@gmail.com