Hilding Pasodoble - tai modernus 7-ių anatominių zonų Pocket spyruoklių sistemos čiužinys, su pakietinimais iš abiejų pusių.

   Čiužinyje esanti 7 anatominių zonų Pocket spyruoklių sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės spyruoklių zonos kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai. Todėl žmogus rečiau keičia kūno padėtį, miegas yra gilesnis, o poilsis geresnis.

   Vienoje čiužinio pusėje spyruokles dengia standus kokoso sluoksnis, kitoje – sizalio pluoštas, išgaunamas iš agavos. Šie sluoksniai suteikia kietesnę atramą, o  virš jų esantis cm padidinto elastingumo Flexifoam putų poliuretanas – puikų prisitaikymo lygį. Šis čiužinys yra skirtas kietesnės lovos mėgėjams.

 Čiužinio užvalkalą galima rinktis:

  • Velvet užvalkalas išskirtinai švelnus ir subtilus, pagamintas pagal naujovišką Purotex technologiją, naudojant natūralias probiotines bakterijas. Į audinius yra įaustos natūralių probiotikų mikrokapsulės ir jums atsigulus ant čiužinio, dalis gerųjų bakterijų išsilaisvina nuo gauto spaudimo ir sunaikina „valgomas“ medžiagas, kuriomis minta dulkių erkės bei kitos blogosios bakterijos. Taip nepageidaujamos bakterijos pralaimi konkurencinę kovą ir nebeplinta, užkertamas kelias ir nepageidaujamiems kvapams.
  • Tencel natūralus, antialerginis užvalkalas, pagamintas iš šiuolaikinio viskozinio pluošto. Puikiai kontroliuoja čiužinio drėgmės lygį ir absorbuoja ją tiesiogiai nuo miegančio asmens odos. Tencel pluoštas neerzina ir natūraliu būdu neleidžia kauptis bakterijoms.

    Aplink čiužinį einanti 3D juostelė suteikia galimybę čiužiniui idealiai kvėpuoti. Šonuose yra audinio rankenos, kurios palengvina čiužinio priežiūrą.

   Nuvelkamas čiužinio užvalkalas yra plaunamas buitine skalbimo mašina iki 60° C temperatūroje  - tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui! Be to užvalkalas dalinasi į 2 dalis, tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

 Dydžiai:

  • 80 x 200
  • 90 x 200
  • 100 x 200
  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200

Aukštis 24 cm. 

Kainos ir išsamesnė informacija telefonu: +370 693 38333, el.paštu: lovaliuks@gmail.com