Hilding Salsa – tai skandinaviškas viskoelastinis vienpusis čiužinys, profiliuotas taip, kad čiužinyje būtų 7 anatominės kietumo zonos bei puiki oro cirkuliacija.

   Čiužinio minkštoji dalis – tai  4,6 cm storio viskoelastinės medžiagos sluoksnis, kuris reaguoja ne tik į žmogaus svorį, bet ir temperatūrą ir taip geriau prisitaiko prie kūno. Po viskoelastine medžiaga yra Flexifoam putų poliuretanas, kuris pasižymi aukštu elastingumo ir prisitaikymo lygiu. Kadangi visas putų poliuretanas pjaustomas mūsų gamykloje taikant naujausią technologiją bei specialią ergonomiškumo matavimo įrangą, sukūrėme geriausiai mūsų klientų poreikius bei jų anatomiją atitinkančius nespyruoklinius čiužinius.

   Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį ir skirtingo kietumo 7 anatominės zonos Jūsų kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai.

   Čiužinio užvalkalą galima rinktis:

  • Velvet užvalkalas išskirtinai švelnus ir subtilus, pagamintas pagal naujovišką Purotex technologiją, naudojant natūralias probiotines bakterijas. Į audinius yra įaustos natūralių probiotikų mikrokapsulės ir jums atsigulus ant čiužinio, dalis gerųjų bakterijų išsilaisvina nuo gauto spaudimo ir sunaikina „valgomas“ medžiagas, kuriomis minta dulkių erkės bei kitos blogosios bakterijos. Taip nepageidaujamos bakterijos pralaimi konkurencinę kovą ir nebeplinta, užkertamas kelias ir nepageidaujamiems kvapams.
  • Tencel natūralus, antialerginis užvalkalas, pagamintas iš šiuolaikinio viskozinio pluošto. Puikiai kontroliuoja čiužinio drėgmės lygį ir absorbuoja ją tiesiogiai nuo miegančio asmens odos. Tencel pluoštas neerzina ir natūraliu būdu neleidžia kauptis bakterijoms.

   Aplink čiužinį einanti 3D juostelė suteikia galimybę čiužiniui idealiai kvėpuoti. Šonuose yra audinio rankenos, kurios palengvina čiužinio priežiūrą.

   Nuvelkamas čiužinio užvalkalas yra plaunamas buitine skalbimo mašina iki 60° C temperatūroje  - tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui! Be to užvalkalas dalinasi į 2 dalis, tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

Dydžiai:

  • 80 x 200
  • 90 x 200
  • 100 x 200
  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200

Aukštis 22 cm. Galimi nestandartiniai išmatavimai.

Kainos ir išsamesnė informacija telefonu: +370 693 38333, el.paštu: lovaliuks@gmail.com